Politikas izklāsts

Privātuma politika veido daļu no SIA Būvdizains (šeit un turpmāk tekstā – Būvdizains ) noteikumiem un nosaka pamatu, uz kura Būvdizains apkopo un apstrādā patērētāju personīgos datus vai datus, ko patērētāji iesniedz Būvdizains .

Informācija, ko Būvdizains var apkopot no patērētājiem

Būvdizains var apkopot un apstrādāt šādus patērētāju datus:

 • Informāciju un dokumentāciju, ko patērētāji iesniedz, aizpildot pieteikuma anketu Būvdizains tīmekļa vietnē www.Būvdizains.lv (šeit un turpmāk tekstā – „Tīmekļa vietne”). Tajā iekļauta informācija, ko patērētāji nodrošina Tīmekļa vietnes lietošanas laikā, abonējot vai pieprasot papildu pakalpojumus/atbalstu. Būvdizains var lūgt patērētājiem arī papildu informāciju, kad tie ziņo par problēmu, izmantojot Tīmekļa vietni.

 • Ja patērētājs kontaktējas ar Būvdizains, tiek saglabāts šīs korespondences/komunikācijas un/vai tālruņa sarunas ieraksts.

 • Informācija par patērētāju pieprasījumu izpildi.

 • Informācija par patērētāju Tīmekļa vietnes apmeklējumiem iekļauj, neierobežojot, datus par atrašanās vietu, tīmekļa apmeklēšanus informāciju, citus saziņas datus un resursus, kam piekļūst patērētāji.

IP adreses

Būvdizains var apkopot informāciju sistēmas administrēšanai par patērētāja datoru, tostarp, ja pieejams, IP adresi, operētājsistēmu un pārlūkprogrammas tipu. Šie ir statistikas dati par tīmekļa lietotāju pārlūkošanas aktivitātēm un neidentificē individuālus lietotājus.

Sīkdatnes

Tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai atšķirtu patērētājus no citiem tīmekļa vietnes lietotājiem. Tās palīdz sniegt patērētājiem labu tīmekļa vietnes pārlūkošanas pieredzi, kā arī ļauj Būvdizains uzlabot tīmekļa vietni.

Patērētāju personīgo datu uzglabāšana

Visa informācija, kuru patērētāji nodrošina Būvdizains, tiek uzglabāta Būvdizains drošajos serveros. Tā kā informācijas pārsūtīšana ar interneta starpniecību nav pilnīgi droša, Būvdizains nevar garantēt drošību datiem, kurus patērētāji pārsūta uz tīmekļa vietni, tāpēc jebkura datu pārsūtīšana saistīta ar patērētāju pašu risku. Tiklīdz patērētāju informācija ir saņemta, Būvdizains izmantos striktas procedūras un drošības elementus, lai censtos novērst jebkuru neatļautu piekļuvi.

Galvenie informācijas izmantošanas veidi

Būvdizains izmanto informāciju par patērētājiem šādos veidos:

 • Lai nodrošinātu, ka tīmekļa vietnes saturs ir visefektīvākajā veidā pieejams patērētājam;

 • Lai nodrošinātu patērētāju ar informāciju, produktiem vai pakalpojumiem, kas pieprasīti no Būvdizains vai kas Būvdizains izpratnē patērētāju varētu interesēt, ja patērētājs ir piekritis informācijas saņemšanai šādiem mērķiem;

 • Pildīt pienākumus, kas izriet no jebkuriem līgumiem, kas noslēgti starp patērētāju un Būvdizains;

 • Informēt patērētāju par izmaiņām Būvdizains pakalpojumos;

 • Ja juridiska/fiziska persona ir jauns patērētājs, un Būvdizains atļauj atsevišķām trešajām pusēm izmantot patērētāju datus, Būvdizains (vai trešā puse) sazināsies ar patērētāju, izmantojot elektroniskos saziņas līdzekļus vienīgi gadījumā, ja patērētājs ir piekritis šai saziņai.

Patērētāju personīgās informācijas izpaušana

Būvdizains var izpaust patērētāju personīgo informāciju trešajām pusēm šādos gadījumos:

 • Ja Būvdizains pārdod vai pērk jebkuru uzņēmumu vai aktīvus, šajā gadījumā Būvdizains var izpaust patērētāju personīgos datus šāda uzņēmuma vai aktīvu potenciālajam pārdevējam vai pircējam;

 • Ja trešā puse iegādājas Būvdizains vai būtībā visus Būvdizains aktīvus, šādā gadījumā jebkuri patērētāju personīgie dati tiks uzskatīti par vienu no nododamajiem aktīviem;

 • Ja Būvdizains ir pienākums atklāt vai dalīties ar patērētāju personīgajiem datiem, lai ievērotu juridiski noteiktus pienākumus vai īstenotu vai ieviestu noteikumus vai citas vienošanās; vai aizsargātu Būvdizains tiesības, īpašumu, patērētājus vai citādi. Tas iekļauj informācijas apmaiņu ar citiem uzņēmumiem un organizācijām ar mērķi aizsargāt no krāpniecības un samazināt riskus.

Piekļuve informācijai

Būvdizains izmanto informāciju par patērētājiem šādos veidos:

 • Likumdošana sniedz patērētājam tiesības piekļūt informācijai, kas pieejama par viņu. Patērētāja piekļuves tiesības ir īstenojamas atbilstoši likumdošanai;

 • Patērētājam ir tiesības lūgt Būvdizains neapstrādāt viņa personīgos datus mārketinga vajadzībām. Būvdizains parasti informēs patērētāju (pirms viņa datu apkopošanas), ja Būvdizains ir paredzējuši izmantot patērētāja datus šādiem mērķiem vai Būvdizains ir paredzējuši atklāt patērētāju informāciju jebkurai trešajai pusei šādiem mērķiem. Patērētājs jebkurā laikā var arī izmantot tiesības nepieļaut šādu informācijas apstrādi, sazinoties ar Būvdizains, izmantojot e-pasta starpniecību;

 • Tīmekļa vietne var saturēt saites uz un no Būvdizains partneru tīklu/reklāmdevēju u. c. tīmekļa vietnēm. Ja patērētājs seko saitēm uz šīm tīmekļa vietnēm, Būvdizains neuzņemas atbildību vai saistības par šo tīmekļa vietņu privātuma politiku.

Izmaiņas Būvdizains privātuma politikā

Likumdošana sniedz patērētājam tiesības piekļūt informācijai, kas pieejama par viņu. Patērētāja piekļuves tiesības ir īstenojamas atbilstoši likumdošanai.

Saziņa ar mums

Būvdizains atbalsta komanda gaidīs jautājumus, komentārus un pieprasījumus saistībā ar šo privātuma politiku uz e-pasta adresi: info@buvdizains.lv.

Izvēloties sadarbību ar uzņēmumu “Būvdizains”, jūs ne tikai iegūsiet uzticamu partneri, ar kuru ātri un kvalitatīvi realizēt ikvienu savu projektu, bet iepazīsiet arī lieliskus cilvēkus – savas jomas profesionāļus, kuri ir jūsu uzticības vērti.

Mūsu arhitekti izprot mūsdienu vidi un cilvēku, kuram šajā vidē ir jādzīvo. Nozares labākie speciālisti, kuri darbojas mūsu uzņēmumā, nebaidās no jūsu ambīcijām – viņi būs īstie sadarbības partneri, lai jebkuru ideju pārvērstu reālā projektā.

+371 6731 5066info@buvdizains.lv

Ģertrūdes iela 2-9b, Rīga,
LV-1010, Latvija