“Būvdizains” – arhitektu komanda, kas rūpējas par vides un cilvēka mūsdienīgu un harmonisku mijiedarbību.

Arhitektūras uzņēmums “Būvdizains” izveidots 1998. gadā, to dibinājis sava laika zināmākais arhitekts Normunds Pavārs. Par savām galvenajām vērtībām dibinātājs uzskata godīgumu, cilvēcību un mērķtiecību, šīs vērtības ieviešot arī uzņēmumā.

Komandas darbs ir pats svarīgākais, lai mēs spētu piedāvāt augstākā līmeņa pakalpojumus mūsu klientiem. Esam izveidojuši spēcīgu komandu no labākajiem nozares speciālistiem, tādējādi nodrošinot kvalitatīvu, saprotamu un profesionālu pakalpojumu sniegšanu.

Pieredze

Gadu gaitā iekrāta neatsverama pieredze, kas palīdz izvairīties no kļūdu pieļaušanas.

Kvalitāte

Kvalitāte ir galvenais kritērijs, kas nepieļauj kompromisus.

Ātrums

Mēs  atradīsim visefektīvāko veidu, kā atrisināt jebkuru problēmsituāciju,  ietaupot jūsu laiku un resursus.

Kāpēc “Būvdizains”?

Mūsu piedāvātie pakalpojumi lieliski papildina viens otru, tāpēc spējam palīdzēt klientam vienlaicīgi vairākos jautājumos. Mūsu komandas ilggadējā pieredze un kompetence ir ļāvusi uzņēmumam izvirzīties kā vienam no perspektīvākajiem arhitektūras uzņēmumiem Latvijā.

Sazināties ar mums

Izvēloties sadarbību ar uzņēmumu “Būvdizains”, jūs ne tikai iegūsiet uzticamu partneri, ar kuru ātri un kvalitatīvi realizēt ikvienu savu projektu, bet iepazīsiet arī lieliskus cilvēkus – savas jomas profesionāļus, kuri ir jūsu uzticības vērti.

Mūsu arhitekti izprot mūsdienu vidi un cilvēku, kuram šajā vidē ir jādzīvo. Nozares labākie speciālisti, kuri darbojas mūsu uzņēmumā, nebaidās no jūsu ambīcijām – viņi būs īstie sadarbības partneri, lai jebkuru ideju pārvērstu reālā projektā.

+371 6731 5066info@buvdizains.lv

Ģertrūdes iela 2-9b, Rīga,
LV-1010, Latvija