Arhitektūras Pakalpojumi

Arhitektūra

Mūsu komanda ir pieredzējusi arhitektūras metu, būvprojektu minimālā sastāvā, pilnu būvprojektu izstrādē un skaņošanā gan ar tehnisko noteikumu izdevējiem, gan valsts institūcijām, gan LEED un BREEAM ilgtspējības novērtēšanas metožu prasībām. Īpašu uzmanību savas komandas darbā mēs liekam uz būvprojekta vadību, lai klients noteiktajos termiņos saņemtu kvalitatīvu gala produktu.

Interjera izstrāde

Interjera izstrādē svarīgi ir spēja uztvert telpu lietotāja vēlmes un vizualizēt tās. Izstrādes procesā uzmanību pievēršam telpas racionālai izmantošanai.

Būvprojektu ekspertīze

Pārliecināties  par projektētās ēkas būvprojekta atbilstību drošas būves parametriem ir  būtiski ne tikai sabiedriski nozīmīgu ēku, bet arī citu būvju projektēšanas  laikā. Ekspertīzes pakalpojumus klientiem sniedzam sertificēta arhitektūras  eksperta Aigara Tereško vadībā.

Kāpēc “Būvdizains”?

Mūsu piedāvātie pakalpojumi lieliski papildina viens otru, tāpēc spējam palīdzēt klientam vienlaicīgi vairākos jautājumos. Mūsu komandas ilggadējā pieredze un kompetence ir ļāvusi uzņēmumam izvirzīties kā vienam no perspektīvākajiem arhitektūras uzņēmumiem Latvijā.

Sazināties ar mums

Izvēloties sadarbību ar uzņēmumu “Būvdizains”, jūs ne tikai iegūsiet uzticamu partneri, ar kuru ātri un kvalitatīvi realizēt ikvienu savu projektu, bet iepazīsiet arī lieliskus cilvēkus – savas jomas profesionāļus, kuri ir jūsu uzticības vērti.

Mūsu arhitekti izprot mūsdienu vidi un cilvēku, kuram šajā vidē ir jādzīvo. Nozares labākie speciālisti, kuri darbojas mūsu uzņēmumā, nebaidās no jūsu ambīcijām – viņi būs īstie sadarbības partneri, lai jebkuru ideju pārvērstu reālā projektā.

+371 6731 5066info@buvdizains.lv

Ģertrūdes iela 2-9b, Rīga,
LV-1010, Latvija