Radām cilvēkam un laikam atbilstošu vidi

“Būvdizains” apvieno arhitektus ar vēlmi radīt cilvēkam un laikam atbilstošu vidi.

Individuāli izvērtējot katru projektu, tiek radīti visatbilstošākie risinājumi, kas respektē vides un sabiedrības vajadzības saskaņā ar klienta vēlmēm un finansiālajām iespējām. Uzņēmuma ilggadējā profesionālā pieredze  sniedz iespēju piedāvāt ne tikai pārbaudītus risinājumus, bet arī labākos un uzticamākos jauninājumus. Tā ir spēja realizēt klienta sapņus, radot kvalitatīvus projektus.

Sadarbības partneri un klienti

Arhitektūra veido vidi

Mēs izmantojam arhitektūru kā māksliniecisku un zinātnisku instrumentu, ar kura palīdzību apvienojam vairāk nekā 20 projektēšanas jomas, radot pašus kvalitatīvākos risinājumus, kas vislabāk papildina apkārtējo vidi un atbilst lietotāja vajadzībām.

Organizējot uzņēmuma darbību, kā galvenās vērtības ir izvirzītas godīgums, mērķtiecība un precizitāte. Šie ir pamatnosacījumi, kas veido efektīvu komandas darbu un ļauj sasniegt augstvērtīgus rezultātus.

Normunds Pavārs

SIA "BŪVDIZAINS" valdes loceklis

Kāpēc “Būvdizains”?

Mūsu piedāvātie pakalpojumi lieliski papildina viens otru, tāpēc spējam palīdzēt klientam vienlaicīgi vairākos jautājumos. Mūsu komandas ilggadējā pieredze un kompetence ir ļāvusi uzņēmumam izvirzīties kā vienam no perspektīvākajiem arhitektūras uzņēmumiem Latvijā.

Sazināties ar mums

Izvēloties sadarbību ar uzņēmumu “Būvdizains”, jūs ne tikai iegūsiet uzticamu partneri, ar kuru ātri un kvalitatīvi realizēt ikvienu savu projektu, bet iepazīsiet arī lieliskus cilvēkus – savas jomas profesionāļus, kuri ir jūsu uzticības vērti.

Mūsu arhitekti izprot mūsdienu vidi un cilvēku, kuram šajā vidē ir jādzīvo. Nozares labākie speciālisti, kuri darbojas mūsu uzņēmumā, nebaidās no jūsu ambīcijām – viņi būs īstie sadarbības partneri, lai jebkuru ideju pārvērstu reālā projektā.

+371 6731 5066info@buvdizains.lv

Ģertrūdes iela 2-9b, Rīga,
LV-1010, Latvija